نام
ايميل
متن درخواست
آدرس :
کرج ، پل فردیس ، میدان انبار نفت ، اول جاده شهریار ، بلوار وحدت ، خیابان نامدار ، پلاک 22
تلفن:
09196349096
09355061499
02616618909

پست الکترنیک : hello@aliazin.com
علی آذین ، طراحی و ساخت قالبهای پلاستیک PET علی آذین ، طراحی و ساخت قالبهای پلاستیک PET علی آذین ، طراحی و ساخت قالبهای پلاستیک PET علی آذین ، طراحی و ساخت قالبهای پلاستیک PET علی آذین ، طراحی و ساخت قالبهای پلاستیک PET

قالب های پت

قالب پت یکی از 3 نوع قالب دمشی می باشد که پرمصرف ترین آنها هم هست. قالب های پت قالب هایی هستند که برای تولید بطری ساخته می شوند. به این صورت که پریقوم را که از جنس پت می باشد ابتدا گرم کرده و سپس آن را داخل قالب گذاشته و اصطلاحا باد می کنند تا به صورت کاملا یکنواخت و با ضخامت یکسان شکل قالب را به خود بگیرد.
دستگاه هایی که این کار را انجام می دهند به دسگاه های بادکن پت معروف می باشند که شامل 2 دسته ، دستگاه های اتوماتیک و دستکاه های غیر اتوماتیک می شوند.
این دسته از قالب ها عموما دارای تیراژ بالایی در تولید بطری هستند. برای همین باید در ساخت آنها دقت بسیار زیادی صورت گیرد.
برای ساخت این قالب ها ابتدا باید بطری مورد نظر طراحی شود که نکته ی مهم در طراحی بطری حجیم دقیق آن می باشد زیرا برای تولیدکنندگان حجم دقیق بسیار پراهمیت می باشد.
اما در بیشتر موارد قالب های پت دارای 4 قسمت می باشند که شامل دو کف قالب پا فیلی یا کف قالب و رزوه گیر سره بطری می باشند.
این قالب ها که عموما از جنس آلومینیوم می باشند به دلیل اینکه نیازمند سطوح صاف و غیر خش دار در ظاهر بطری هستیم می بایست قالب را کاملا صاف و پلیش خورده بسازیم که هم ظاهر بطری زیبا شود و هم خط جدایش آن حتی المقدور کوچک باشد. 
 تاریخ : 1396/4/24 | 523 بازدید