نام
ايميل
متن درخواست
آدرس :
کرج ، پل فردیس ، میدان انبار نفت ، اول جاده شهریار ، بلوار وحدت ، خیابان نامدار ، پلاک 22
تلفن:
09196349096
09355061499
02616618909

پست الکترنیک : hello@aliazin.com
علی آذین ، طراحی و ساخت قالبهای پلاستیک PET علی آذین ، طراحی و ساخت قالبهای پلاستیک PET علی آذین ، طراحی و ساخت قالبهای پلاستیک PET علی آذین ، طراحی و ساخت قالبهای پلاستیک PET علی آذین ، طراحی و ساخت قالبهای پلاستیک PET

قالب سازی

جنس قالب: پس از اینکه قالب به صورت تءوری یعنی با استفاده از فرمول و نقشه آماده شد، نوبت به ساخت عمقی قالب می رسد اما قبل از ساخت مراحل دیگری نیز وجود دارد که عبارتند از انتخاب مواد و جنس قالب که بر حسب نوع قطعه ای که در نهایت مطلوب می باشد تعیین می شود.
انتخاب قلز برای کاربرد خالص به ویژگی های خود قطعه مورد نظر، هزینه ساخت آن و دسترس پذیری فلز یستگی دارد ضابطه های فنی قطعات لا هم فرق می کند ممکن است در مورد قطعه ای داشتن استحکام و در مورد قطعه ای دیگر، جلوه ظاهری شرط اول باشد. برای مثال برای قالب های برش، سمبه و ماتریس قالب برش می باید از فولادی یا کربن بالاتر (سخت تر) و قابلیت آبگیری تا نمد استفاده گردد. spk
دلیل استفاده از فولاد های سرد کار برای قالب های برش داشتن قابلیت آبگیری تا نمد با حداقل تاییدگی می باشد و این خصوصیت باعث مقاومت در برابر ضربه و سختی بسیار بالا می شود، فولادی که برای قالب های برش استفاده می شود بر حسب ضخامت ورق که می برد بین 60 تا 50 RC سختی داشته باشد.
یا در مثالی دیگر فولادی که برای قالب های پلاستیک استفاده می شود می یابد دارای قابلیت پذیرش بالا باشد، لذا وجود کرم با درصد بالا در آن فولاد لازم می باشد و دلیل انتخاب این نوع فولاد این قالب ها، صافی سطح بالا برای قطعه پلاستیک و جدایش آسان قطعه از سطح قالب می باشد.
    
 تاریخ : 1396/4/28 | 612 بازدید